Svůdná Mahulena Bočanová rozhodně ví, jak zaujmout. Snímeček jejích nekonečně dlouhých, štíhlých nohou rozhodně potěšil nejednoho followera na téhle oblíbené sociální síti. Tím spíše, že byly oděné jenom do síťovaných punčoch a na jednom stehýnku nechyběl růžovo-černý podvazek. Ukázala málo, a přitom vlastně tak akorát na to, aby jaksepatří podráždila mužskou fantazii!

„Já nejsem štětka, já jsem herečka, jen ty štětky furt hraju,“ hájila se pro jistotu pod sexy fotkou tahle úspěšná moderátorka a herečka, která je ale hlavně matkou pubertální dcerky Márinky (17). Patrně nechtěla, aby se o mamince doslechla nějaké nepodložené drby… Jenže i tak se našli tací, co v nadsázce přirovnali herecké povolání k tomu nejstaršímu. „A není to stejný?“ zajímal se totiž jeden z jejích šťouravějších fanoušků v nadsázce.

Není divu, že je Bočanová obsazována právě do takových rolí – i přesto, že má na krku pět křížků, s přehledem strčí do kapsy dámy o desítky let mladší. Na prknech, která znamenají svět, se objevuje například ve hře Světáci, divadelní verzi oblíbené české komedie, Zamilovaný sukničkář nebo Do ložnice vstupujte jednotlivě!. Kromě toho v Hybernii zpívá a tančí jakožto Sněhová královna a na televizních obrazovkách se objevuje třeba ve stále populárnějším seriálu Modrý kód.

VIDEO: Mahulena Bočanová sekla s alkoholem! Moje zhuntované tělo si chce odpočinout

Video
délka: 01:29.11
Video se připravuje ...

Mahulena Bočanová sekla s alkoholem! Moje zhuntované tělo si chce odpočinout Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
39 fotografií