10. červenec 2020
Svátek slaví Libuše / Amálie, zítra Olga

Pomeje a jeho tři osudové ženy: Proč mu žádný vztah nevyšel?

/
 • Jiří Pomeje byl třikrát ženatý, ani jedno manželství mu však nevyšlo.
  2. března 2019 ● 18:13

  Žil bouřlivý život, který miloval, stejně jako miloval ženy. Jen tři se mu ale staly osudovými. Jiří Pomeje se stihl třikrát oženit, ale každé manželství po čase ztroskotalo. Proč s ním žádná nevydržela?

 • 1.

  Michaela Kuklová (sňatek: 1994 – 2007)

  Prožili spolu dlouhých patnáct let. Po dvou letech si řekli ano, dítě spolu ale nikdy neměli. „Milovala jsem ho, ale upřímně řečeno, nakonec se s ním vůbec nedalo žít,“ řekla Blesk.cz Kuklová (50). Poznali se v devadesátých letech, kdy se potkali při natáčení filmu Playgirls 1 a 2, a poté ve filmu Andělská tvář, kde tvořili milenecký pár a to už ve skutečném životě byli manželé.

  Zpočátku vztahu jim přáli nejen kolegové z branže, ale i hvězdy a znamení zvěrokruhu. Jenže ona tvrdila, že se celou dobu pokoušeli o dítě, Jirka mluvil o pravém opaku. Na dítě zkrátka nebyl čas. Nakonec se dohodli, že se o miminko pokusí po premiéře Andělské tváře, místo toho se ale rozešli.

  Významným milníkem v jejich vztahu byl právě film Andělská tvář. Pomeje do něho hodně investoval, jenže úspěch se nekonal a on se zadlužil. Problémy začal řešit alkoholem a své frustrace si vybíjel na manželce Kuklové.

  „Dělal výtržnosti, pil, zadlužoval se, proto jsem se od něj odstěhovala, ale na rozvod jsem dlouho nepomýšlela,“ přiznala Michaela. S rozvodem ale ještě dlouho otálela. Žádost o rozvod podala až ve chvíli, kdy si našla milence, a Jirkovi se poprvé zhroutil život. Snubní prsten zahodil do Vltavy.

  Jiří Pomeje a Míša Kuklová
  Jiří Pomeje a Míša Kuklová
  Autor: archiv Blesku

 • 2.

  Iveta Bartošová (sňatek: 2008 -2010)

  Jen pár měsíců po definitivním rozvodu s Kuklovou se Jiří Pomeje vzchopil a znovu se zamiloval. Do jeho srdce mu vstoupila zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Randili spolu už několik týdnů, ale její maminka se to dozvěděla až z novin poté, co Iveta přivedla Jiřího Pomeje na pohřeb svého otce Karla Bartoše.

  „Byla jsem ráda, protože jsem si myslela, že se Iveta vzpamatuje a konečně bude šťastná. Táta zemřel v dubnu a v září se brali. Vypadali spokojeně a šťastně, ale dál už se ví, jak to dopadlo..“ vzdychla si po Ivetině smrti její matka.

  Jejich svatba byla pompézní, proběhla na zámku Hluboká. Nevěsta vypadalo jako princezna a s ženichem přijeli na koni. Rodinu nechali přivést vrtulníkem. Vypadala to jako začátek šťastného příběhu, ale ten se zanedlouho rozplynul.

  Nejdřív Pomeje pomohl dostat Ivetu zpátky na vrchol, jeho kamarád do ní investoval 800 tisíc korun za půl roku, Bartošová začala opět vystupovat. Ale ani její úspěch je nezachránil. Začali se hádat, zpěvačka začala kašlat na domácnost a čím dál víc se utápěla v depresích, které jí způsoboval alkohol a také dům, ve kterém žila. Nenáviděla ho.

  A Pomeje to odnášel. Pila čím dál víc, i 5 láhví vína denně, rozbila o něj mobil, vyklopila na něj mísu se salátem a nakonec mu nakázala, ať z jejího baráku odejde, že je na něj alergická. „Za tři dny volala, ať se vrátím, že beze mne nemůže žít,“ přiznal Jirka. A tak to bylo furt dokola. Až se nakonec sešli na Václavském náměstí, kde na něj hodila tašku s věcmi a z domu ho vyhodila definitivně. Jirka pak žil nějakou dobu mezi bezdomovci, než se o něj opět postaral kamarád Pavel Pásek. S Bartošovou se rozvedli po dvou letech manželství.

  Svatba Jiřího Pomeje a Ivety Bartošové
  Svatba Jiřího Pomeje a Ivety Bartošové
  Autor: Martin Hykl, David Kundrát

 • 3.

  Andrea Pomeje (sňatek: 2013 – 2019)

  Po druhém rozvodu si dal Pomeje od vztahů na chvíli pauzu, než se v polovině roku 2011 potkal s mladou Andreou Šťastnou (30). Srdce mu znovu bilo na poplach a konečně to vypadalo na láskyplný a upřímný vztah.

  Pomeje stále toužil po dítěti, které mu nakonec dala až právě Andrea. Ještě ale než porodila, tajně se vzali v buddhistickém chrámě v Thajsku. Svou svatbu pak znovu stvrdili v Česku na zámečku Tvrz Třebotov. To už Andrea věděla, že čeká holčičku, která se narodila v září 2013.

  Manželství jim klapalo, Pomeje byl šťastný jak blecha, že se konečně dočkal potomka. Andrea se stala úspěšnou dýdžejkou a nějakou dobu rodinu živila. Za to Jirkovi se pracovně nedařilo a svůj žal zaháněl alkoholem. A Andrea jeho alkoholické eskapády nechtěla dál snášet. Když už toho měla po krk, Jirkovi lékaři diagnostikovali rakovinu hrtanu. Manželka mu v té době stála po boku a byla pro něj velkou oporou.

  Jen co Pomeje rakovinu porazil, vrátil se ke starému životnímu stylu, a to už Andrea nevydýchala. Nejdřív před ním utekla i s dcerkou k rodičům, poté ho vystěhovala. A našla si milence, klempíře Petra Plačka.

  To byla pro Pomeje tvrdá rána. Chtěl se vzchopit a smířil se s podpisem rozvodových papírů, ale krach jejich manželství zarazila druhá rakovina. Vrátila se a v nemalé míře. Napadla Jirkovi znovu krk a rozšířila se do celého těla. Jeho zdraví chátralo, manželka Andrea ho poslední týdny už nevídala, nevodila za ním ani dceru Aničku (5). Pomeje nakonec v úterý odpoledne boji s nemocí podlehl a zemřel.

  Jiří Pomeje s Andreou Pomeje
  Jiří Pomeje s Andreou Pomeje
  Autor: Martin Hykl

  Fotogalerie
  59 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 13

Kathryn Hart: Zmęczony stałych prób, aby schudnąć? Polecam najlepszy środek na odchudzanie, mi pomogło >>>> www.Takeslim.Com

(03. 03. 2019 17:51)

padouch236: vzteklina: Když jsi tak chytrý/á, proč opustil Bartošovou a nechal tomu hotentotovi Rychtářovi? Protože Bartošové, stejně jako KUklové kradl peníze a šperky, aby měl na pití, víme???

(03. 03. 2019 16:06)

padouch236: vzteklina: Takže ty jsi jim dělal/a rozhodčího, že víš kdo koho uhnal....?

(03. 03. 2019 16:01)

vzteklina: Pomeje nikoho neobalamutil, nebo to byly opravdu nesvéprávné krávy?

(03. 03. 2019 14:35)

vzteklina: nezodpovědný pablb jsi ty. On si každou ze svých lásek vzal. A dluhy za něj opravdu ty hotentote nevzdělaný platit nemusí.

(03. 03. 2019 14:33)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy