Krásná Jitka Boho, jejímuž úsměvu dominují „upíří“ špičáky, nahrála na instagram rajcovní fotku, respektive autoportrét, který zrychlí tep nejednomu muži. Je na něm totiž se svým manželem Lukášem v posteli a na sobě má pouze veliký klobouk a kalhotky.

Ňadra si decentně a jakoby mimochodem zakrývá rukama, v nichž drží mobil, kterým se fotí. Zakrývá si jím prakticky celý obličej, a stejně tak není nic moc vidět ani z Lukáše, jenž zpoza krempy jejího klobouku jen plaše vykukuje.

A snímek sdílel i sám bubeník Lukáš. „Vášeň a temperament! Síla a múza, která nás drží a zároveň posouvá dál,“ napsal k němu, a Jitka na svém profilu upřesnila: „Vášeň je pro nás stejně důležitá jako pohlazení a objetí… Je to náš hnací motor ve vztahu i v hudbě.“ Není tedy divu, že během pár hodin tato odvážná a živočišná, a přitom velice decentní a cudná fotka nasbírala více než šest tisíc lajků. Méně je někdy zkrátka více a tentokrát se to podařilo dokonale vybalancovat.

Ne všichni ale nádherné modelce a talentované zpěvačce známé i z Tváře za tuhle nespoutanou momentku tleskají (či nad ní nepokrytě slintají). V záplavě nadšených reakcí se dají najít i takové komentáře, které nad nečekaným odhalením Jitčina soukromí pociťují jisté rozpaky. „Krásná fotka to je! Ale za mě už je to velmi intimní záležitost, kterou by si mohli lidé uchovat raději sami pro sebe…“ myslí si například jedna její zaskočená fanynka.

Maminka rozkošné Rosalie (3) se však nemá zač stydět. Naopak je vidět, že odstěhování malé holčičky z ložnice rodičů jejich manželskému vztahu vyloženě svědčí. A možná brzy dojde i na další dítě, o kterém Jitka ještě nedávno s nadšením mluvila. Manželé Boho měli totiž v plánu pořídit dcerce co nejdříve dalšího sourozence, ale nakonec si to rozmysleli. „Možná až Rozárka půjde do první třídy, ale dřív ne. Ona sama je velmi živé dítě, které chvíli neposedí,“ vysvětlila Jitka Blesku v září loňského roku...

VIDEO: Jitka Boho: Dcera nás terorizuje! Musíme ji odstěhovat.

Video
délka: 02:08

Misska Jitka Boho: Dcera nás terorizuje! Musíme ji odstěhovat. Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
46 fotografií