„Tak máme už 2 dny o starost i radost víc a jmenuje se Amálka,“ přiznala těsně před koncem roku na sociální síti modelka, která se také nechala slyšet, že si připadá, jako by měla doma rázem miminko. Těhotenství ani porod ale netajila, protože ve skutečnosti se jedná o štěňátko maltézského psíka.

„Nebyl to dárek pod stromeček, protože s tím teda úplně nesouhlasíme, ale s Lukym jsme se radili, probírali a přemýšleli, až jsme se shodli nad maltézáčkem,“ objasnila Jitka, která má ale ve skutečnosti víc v oblibě větší plemena. „Neumím si v našem menším domě velkého psa představit,“ podotkla.

Výběr samozřejmě podřídila i tomu, že má doma malou dcerku. „Věřím, že to bude Rosálky ‚parťák‘, ona se k Amálce chová moc hezky a myslím, že nás čeká ještě hodně dobrodružství,“ doufá někdejší hvězda show Tvoje tvář má známý hlas. „Nejraději bych si pořídila pejska z útulku, klidně staršího, jenže v naší situaci to úplně nejde a měla bych strach o Rosálku, proto jsme šli do štěňátka, aby vyrůstaly spolu.“

Nyní Boho čekají, jak se sama vyjádřila, „dny loužiček“, což je podle ní „další bojovka“ po narození dcerky. Není divu, že prosí fanoušky na Instagramu, zda by jí nemohli dát nějaké tipy a rady do začátku, jelikož s malými plemeny nemají doma moc zkušeností. 

VIDEO: Misska Jitka Boho: Dcera nás terorizuje! Musíme ji odstěhovat

Video
délka: 02:08

Misska Jitka Boho: Dcera nás terorizuje! Musíme ji odstěhovat. Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
61 fotografií