„Už je mi trochu lépe,“ napsal na sociální síti muž, který v minulosti miloval zpěvačku Ivetu Bartošovou (†48) a pasoval se na jejího velkého ochránce, takže několikrát svedl pěstní souboj s jejím manželem Josefem Rychtářem (60).

Macura se též pochlubil fotkou, na níž leží na nemocničním lůžku s ještě pokřiveným obličejem po mozkové příhodě a na odhalené hrudi má elektrody k měření srdeční aktivity. Na pohled je vidět, že je unavený, což dokazují i jeho další slova: „Pomalu se začínám rozmlouvat. Pořád mám problém ovládat pravou ruku, ale zlepšuje se to.“

Zdeněk se také fanouškům na facebooku svěřil s tím, že mu lékaři doporučili, aby zhubl. Hned, jakmile ho pustí do domácího léčení, se do toho prý pustí. Ještě si ovšem musí počkat, jelikož kvůli chřipce byla ve špitále, kde leží, vyhlášena karanténa. Ze stejného důvodu má také zákaz návštěv, ovšem, jak sám ochránce týraných žen přiznává, už ho porušil.

Domluvil se totiž s dalším exmilencem Bartošové Domenicem Martuccim (42), který se za ním byl na skok podívat a přinesl mu ovoce. Jinak je Macura odkázaný jen na komunikaci pomocí internetu a telefonu. Jenže i tak zvenku nedostává moc dobré zprávy.

„Večer mi zavolal někdo do nemocnice a začal mě zatěžovat nedůležitými svými starostmi,“ vyprávěl na sociální síti s tím, že měl pak zvýšený tlak, což se mu nelíbilo. „Večer před tím, než se mi to stalo, mě vytočili tři lidé a to myslím byl hlavní důvod té cévní mozkové příhody, kvůli které jsem teď v nemocnici,“ dodal nakvašeně.

VIDEO: Macura si postavil z palet bazén!

Video
délka: 00:15.95

Macura si postavil z palet bazén Facebook

 

Fotogalerie
42 fotografií