Modelka s podnikatelem si nenechali ujít noblesní Ples jako Brno, který navštěvují už tradičně každý rok. Dcerku Veroniku tak dali na hlídání babičce, matce Davida Trundy. Zdrželi se ale jen do půlnoci, protože pak už se dcerka budí a Doleželová chce být u toho.

„Budí se dvakrát za noc, někdy si dá mléko ještě ode mě, někdy i z lahve, je flexibilní,“ pochvalovala si Jana. Ta se kolem holčičky dost otáčí a zatím si druhé dítě nedokáže představit.

„Uvidíme, Verunka má zatím rok a půl, takže spíš až se jí bude schylovat ke třetímu roku, tak se pak rozhodneme, jestli bude druhé dítě,“ svěřila Blesk.cz nejkrásnější česká lékárnice.

Nedávají si na čas jen s dítětem, nepospíchají ani se svatbou. „Jsme zasnoubení od prosince 2016. Nejdřív jsme se chtěli vzít po porodu, pak až přestanu kojit, což jsem ještě úplně nepřestala, tak uvidíme. Teď by to bylo ještě takové, kdy člověk musí pořád hlídat to batole, které vyžaduje neustálou pozornost. A kdyby teď bylo další dítě, tak bychom to museli zase odsouvat,“ přiznala Jana s tím, že čekají s partnerem na vhodnou příležitost. Tak hlavně, aby přišla…

VIDEO: Jana Doleželová na Plese jako Brno: Kdy bude svatba a další dítě?

Video
délka: 01:21.35
Video se připravuje ...

Jana Doleželová na Plese jako Brno: Kdy bude svatba a další dítě? Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
63 fotografií