Radka Rosická se netají tím, že velmi ráda a hlavně skvěle vaří. „Odjakživa mám ráda jídlo a miluju sladké. Už jako malá jsem si vystříhávala různé recepty a pomáhala mamince v kuchyni. Navíc jsem po celou dobu v Londýně téměř denně vařila teplé obědy i večeře."

„Snažila jsem se vymýšlet různé obměny, a nejen to mě dovedlo k tomu, že jsem se o vaření začala zajímat více," říká moderátorka Sama doma, která si vždy udržovala velmi štíhlou postavu.

Ale vánoční svátky se na ní dost podepsaly. „Mám pět kilo nahoře, a to není dobře," svěřila se na křtu kalendáře bývalá modelka. „Těhotná nejsem, jen jsem se nehlídala," dodala se smíchem sympatická brunetka a choť Tomáše Rosického. Na Radce ale není pár kilo navíc vidět, protože jak sama říká, umí to zamaskovat volnějším oblečením.

VIDEO: Krásná misska Kasanová neměla ráda své tělo! Pomohly jí terapie

Video
délka: 01:51.79
Video se připravuje ...

Krásná misska Kasanová neměla ráda své tělo! Pomohly jí terapie Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
36 fotografií

Odjakživa mám ráda jídlo a miluju sladké. Už jako malá jsem si vystříhávala různé recepty a pomáhala mamince v kuchyni. Navíc jsem po celou dobu v Londýně téměř denně vařila teplé obědy i večeře. Snažila jsem se vymýšlet různé obměny, a nejen to mě dovedlo k tomu, že jsem se o vaření začala zajímat více.“

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/323564/byvala-modelka-radka-rosicka-o-zivote-po-boku-rosy-bez-zarleni-neni-laska.html