Tři dny před Štědrým dnem v garáži lezl pro květináč, během sekundy se ale zřítil ze štaflí a pak už neví nic. Šest hodin poté, co se zranil, ho lékaři operovali. Už dvakrát. Jenže krom rehabilitace plné bolesti teď moderátor přiznal, že bude muset znovu na sál. „Ještě mě čeká pár lékařských úkonů, nějaká ta operace, tak mi musíte držet pěsti,“ vzkázal statečně z nemocnice Motol, kde musí denně přetrpět bolestivá cvičení.

Únava a bolesti

„Cítím se rozhodně líp. Je to teď jiné, než když člověk leží na JIP. Teď už je to zaměřené, což znamená léčba zničené páteře, žeber a plíce - na pohyb. Abych se otočil, neotočil, zvedl, nezvedl...“ popsal Honza, jak zápasí s vlastním tělem. Navíc netuší, jestli budou jeho nohy opravdu v pořádku.

Nejisté vyhlídky

„To teď nikdo neví. Doktoři všeobecně nemají prognózy rádi, a tak to ani nechtějí říkat, ale každopádně se víc nedozvím dřív než za tři týdny, až budu moct páteř zatížit tím, že bych si mohl třeba sednout. Momentálně si sednout vůbec nemůžu – a to nemluvím o tom, že mi nefungují nohy,“ dodal Musil smutnou pravdu.

Fotogalerie
27 fotografií