Mladičká hvězda nekonečného seriálu TV Nova Ulice se na Instagramu zamyslela nad svou postavou, která se jí porodem poměrně zásadním způsobem proměnila. Uvědomila si totiž, že se v době, kdy ještě nebyla požehnaná svým malým uzlíčkem radosti, neustále jen trápila svými nedostatky. Zdálo se jí, že je příliš tlustá, že má příliš široká stehna nebo příliš velký zadek…

To všechno zmizelo jako mávnutím kouzelného proutku poté, co otěhotněla. „Obdivuju svoje tělo za to, co minulý rok dokázalo – dokázalo ‚vyrobit‘ a porodit tak krásného kluka,“ svěřila se oblíbené sociální síti. Zároveň si ale uvědomuje, že tím, jak během devíti měsíců, co nosila Mikoláše pod srdcem, přibrala šestadvacet kilo, se její křivky zkrátka změnily.

„Co mě ale TOTÁLNĚ udivilo, bylo, když jsem si prohlídla svoje tělo na starších fotkách (první koláž je listopad 2017). Teď se na ty fotky zpětně dívám a říkám si: ‚Co jsem měla pořád za problém?! Vždyť jsem vypadala dobře!‘“ hodnotí své starší fotky. A je pravda, že na snímku starém rok a dva měsíce rozhodně nevypadá špatně - není sice za typickou vychrtlou modelku, které lezou žebra, ale má naprosto normální, štíhlou postavu, za kterou by kdejaká jiná žena s nadváhou byla schopná vraždit.

Tereza sympaticky přiznává, že si to předtím vůbec neuvědomovala, a naopak na sebe byla zbytečně tvrdá, přehnaně cvičila a trápila se zdravou výživou. „Dost jsem si ujížděla v sebemrskačství - nastavila jsem si, co všechno nemůžu jíst a když jsem něco z toho porušila, cítila jsem se náležitě provinile,“ přiznává nyní kajícně. „Zpětně vidím, že jsem si ten čas mohla víc užít a cítit se sebejistěji. Zároveň se těším na cestu, která mě čeká teď. Do léta chci v souhře se svým tělem zabojovat a cítit se lépe sama v sobě!“ dodává bojovně.

S hubnutím a cvičením již ostatně tahle překrásná brunetka začala, a během pouhého jednoho měsíce tam je rozhodně vidět nějaký ten progres. „Nejdřív je ale potřeba posílit pánevní dno a zbavit se diastázy břišních svalů," myslí si představitelka seriálové Aleny. Tak mi, prosím, držte palce a létu zdar!“

Za to, že se nestydí, a jde doslova a do písmene s kůží na trh, jí její fanynky tleskají. Samy se totiž potýkaly se stejnými pocity! „Tento příspěvek jsem si měla přečíst před rokem! Je dobré vědět, že v tom nejsou ženy po porodu samotné… Ne všechny to takhle veřejně přiznají, natož veřejně známé osobnosti!“ myslí si například jedna z nich.

Fotogalerie
19 fotografií