„Nebojte se, žiju. Už je to 25 dní ode dne 'D'. Tak tedy, bylo to rychlý, hezký a dojemný. Jasně, že to bolelo, ale jsou věci, který mě v životě 'bolely' víc a na jejich konci nebylo zdravý, roztomilý miminko," svěřila se svým fanouškům na sociálních sítích.

Zpočátku těhotenství čelila Maurerová určitým zdravotním komplikacím a vypadalo to, že bude muset podstoupit porod císařským řezem. „Emma je chytrá a šikovná holka a pan doktor se o mě v Praze hezky staral a nakonec se to podařilo přirozeně. Do nemocnice v Hořovicích jsme dorazili v 8:20 a v 12:57 byla Emma na světě," pochvalovala si Míša.

Z předchozího manželství už má herečka dvojčátka Madlenku a Pepu, kteří se o ni společně s novým partnerem pěkně starají. Nastávající tatínek byl prý u porodu nervózní, ale díky předporodnímu kurzu přesně věděl, co má dělat.

„Teď si užívám šestinedělí, se vším, co k tomu patří. Takže žijeme od kojení ke kojení a od prdu k prdu. Ale je to skvělá nekonečná párty v mléčném baru, který nikdy nezavírá," popisuje svůj aktuální denní program herečka ze seriálů První republika či Ulice.

Ta by se pomaličku chtěla vrátit zpátky do starých kolejí. Začala cvičit a přiznala, že už byla dokonce i natáčet. „Sice nejsem na Bali, Srí Lance nebo Thajsku, ale co mi chybí (teda kromě spánku)?! Nic!"

Podělila se ještě o jednu pikantnost, na kterou má u ní mateřství pozitivní vedlejší účinek. V patnácti jsem si děsně přála velký prsa a velkou rodinu a za cca 25 let se mi sny plní. Konečně plný výstřih," dodala Maurerová k fotce, na které svou malou dcerku kojí.

VIDEO: Podruhé těhotná Míša Maurerová má v 7. měsíci 10 kilo nahoře! Už si sama nezaváže boty

Video
délka: 05:13
1080p 720p 360p

Podruhé těhotná Míša Maurerová má v 7. měsíci 10 kilo nahoře! Už si sama nezaváže boty Markéta Reinischová, Aleš Brunclík


Fotogalerie
47 fotografií