Pravda, nešlo o miminka lidská, ale jen králičí, ale pořád je to dárek, který se nedá rozdávat jen tak lehkovážně, jsou to živí tvorečkové a o ty se je třeba pořádně starat. S ušatými miminky Bobinkou a Rebekou se pochlubil sám zpěvák na sociální síti, na fotkách, kde se s nimi jeho nezletilá přítelkyně mazlí.

„Mám obrovskou radost, jsou to miláčci! Bohuš je prostě úžasný a moc hodný…“ napsala k snímkům sama Lucie, pilná studentka konzervatoře, a připojila velké množství zamilovaných smajlíků.

Jak se zdá podle jejich sociálních sítí, ani nesouhlas rodičů není pro tenhle pár dostatečně pádným důvodem, proč se přestat stýkat. Jejich vzájemné sympatie jsou zkrátka silnější než oni. A třicetiletý věkový rozdíl je nijak neomezuje, naopak. Bohuš podle všeho splní své Lucince vše, co jí na očích vidí, a bere ji i na společenské akce. V srpnu to přitom mezi nimi vypadalo hodně mizerně, to když se dívka kvůli zvýšenému zájmu médií zhroutila a strávila tři dny na kapačkách.

A ani zpěvákovi nebylo příjemné, když začal ze všech stran slýchat, že je pedofil. Ostatně nebyla to první mladistvá slečna, se kterou měl v minulosti poměr. Jenže téhle je sotva patnáct! Matuš proto vehementně přesvědčoval své okolí o tom, že s Lucií nikdy nedošlo na sex.

„Já s ní nic neměl, k ničemu nedošlo. Já ji mám rád, ale ona se asi zamilovala,“ vysvětloval v létě na eXtra.cz holohlavý zpěvák rozpačitě. Na Facebooku si ostatně stále udržuje statut „nezadaného“, zatímco Lucie po celou dobu jejich ostře sledovaného vztahu tvrdí, že je „zadaná“.

K jistým něžnostem mezi nimi ale přece jenom došlo. „Lucinka je hrozně milá, dělá mi příjemnou společnost, rozveseluje mě. Jak je nevinná, tak je v tom pohoda. Nebudu lhát. Pomazlil jsem se s ní, nespím s ní. Pomazlení je pro mě pohlazení po vlasech, nic sexuálního. Je malá, na tyhle radůstky má čas,“ přiznal Blesku sympatický představitel vikomta Raoula v muzikálovém hitu Fantom Opery, který je momentálně k vidění v divadle Goya na pražském Výstavišti. Králíčci, které své Lucince pořídil, jsou skutečně dárkem pro teenagera, ne pro mladou dámu...

VIDEO: Bohuš Matuš slavil 45 s mladičkou Lucinkou (15): Sex nebyl, mazlení ano!

Video
Video se připravuje ...

Bohuš Matuš slavil 45 s mladičkou Lucinkou (15): Sex nebyl, mazlení ano! Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
37 fotografií