Zpěvák s lyrickým hlasem vždy přitahoval mladé dívky, takhle mladou dívku ale po boku ještě neměl. Nad jejich vztahem však mnozí zdvihají obočí. „Neřekl jsem, že máme romantický vztah,“ brání se ale Matuš. „Lucinka je hrozně milá, dělá mi příjemnou společnost, rozveseluje mě. Jak je nevinná, tak je v tom pohoda. Přirostla mi k srdci, ale jak říkám, na vztah se necítím, nikoho nechci, jsem sám a jsem v pohodě,“ tvrdí zpěvák.

Nakonec ale přiznal, že k něžnostem mezi nimi došlo. „Nebudu lhát. Pomazlil jsem se s ní, nespím s ní. Pomazlení je pro mě pohlazení po vlasech, nic sexuálního. Je malá, na tyhle radůstky má čas,“ dušuje se Matuš. „Od začátku jsem jí říkal, že ne, že se to nehodí. Říkal jsem jí, že bych byl za kreaturu. Směje se tomu,“ povzdychl si představitel vikomta Raoula z vracejícího se muzikálového hitu Fantom Opery.   

Podobné dívenky prý odhání neustále. „Mám ten problém, že na mé koncerty chodí spíš starší ženy. A když se ke mně nějaká holka chce dostat na blízko, že mě miluje, tak jsou to takovéhle holčičky. Je jich asi deset. A já jim vysvětluju, že ne, jak na mě přišly,“ dodává Matuš, na jehož narozeninovou oslavu dorazil třeba kapelník Václav Hybš či kolegyně z Fantoma Monika Sommerová.

Fotogalerie
14 fotografií