Ani na konci roku neutichly zbraně v rozvodové válce mezi zpěvačkou a hokejovým útočníkem. Podle Lucie na ni podal Plekanec žalobu, na základě které byly oběma dětem odebrány pasy a plánovaný zájezd do Karibiku musel být zrušen. „Jsme s klukama dohromady v zasněženém Montrealu a každý večer si představujeme, jaké by to bylo na Kubě,“ rýpla si v Top Staru na Primě. S obhajobou, že si tak chtěl Plekanec pojistit svátky se syny, nesouhlasí.

„Tatínkovi kluků jsem několikrát nabízela, ať přijede na Vánoce, a on říkal, že nemá čas. Po pátým zeptání jsem usoudila, že nepřijede, a koupila zájezd na Kubu. Tatínek si to pak u soudu rozmyslel, že přijede, tak jsme to museli zrušit,“ tvrdí s tím, že Tomáš za nimi dorazil s přítelkyní Lucií Šafářovou (31) a maminkou a se syny Matyášem (7) a Adamem (3) strávil pět dní.

Kvůli Plekancovi teď prý Lucie nemůže ani do Česka na premiéru svého filmu nebo si převzít zlatou desku. „Teď do Čech ani nemůžu, protože jsem byla obviněna svým mužem a klukům byly sebrány pasy. Nemůžu opustit Kanadu,“ dodává.

Fotogalerie
22 fotografií