Veronika Kopřivová se na sociální síti chová jako podnikatelka roku a v podstatě postupně ze svého života maže Jardu Jágra.

"Co si budeme říkat, soukromí nesdílím, za rok jsem dala v průměru devět postů měsíčně a nepatřím ani mezi ty, co dávají tisíc sto triků a tipů na jídlo, cestování, kosmetiku, apod. Upřímně nemám na to kapacitu a často ani náladu. Můj profil není kontroverzní a nerada na sebe upozorňuji. Snažím se žít v poklidu to svoje," okomentovala poslední příspěvek, kde je "skládačka" jejích devíti nejoblíbenějších fotek za loňský rok. Kromě jedné je na všech v plavkách v sexy pózách. V jiném přehledu, tentokrát s Jardou Jágrem pro změnu se společnými fotkami skončila v říjnu, čím zavdala další důvod ke spekulacím, že prominentní pár ve skutečnosti funguje už jen naoko.

"Mně se nelíbíš vůbec, protože se jen předvádíš, nejraději v plavkách, jinak prázdná nádoba," objevilo se mezi komentáři, ale vesměs většina pisatelů chválí vysportovanou postavu Veroniky. 

Partnerka Jágra se netají tím, že by také v letošním roce velmi ráda často cestovala. "No ono, kdybyste měla normálního chlapa, tak byste asi nemohla takhle cestovat," napsala jedna z fanynek, což ovšem Veroniku poněkud pozlobilo.

"Já mám snad nenormálního chlapa? Proč bych nemohla takhle cestovat? Jsem 100% nezávislá žena, která si vydělává vlastní peníze a plní si vlastní sny. Tomu se říká SVOBODA," odpálila ji Veronika. Tak snad aspoň jednou do zahraničí vyveze i svého chlapa...

VIDEO: Veronika Kopřivová promluvila o svém podnikání! Uživí ji?

Video
délka: 01:44

Veronika Kopřivová promluvila o svém podnikání! Uživí jí? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
38 fotografií