Krásnou brunetku těsně před svátky zastihl splín. „Znáte ty dny, když máte pocit, že všechno, na co sáhnete, se vám nedaří?“ postěžovala si s tím, že právě takové období prožívá a je to pro ni dost vysilující. „K tomu mi včera někdo hacknul můj Instagram, takže tam nejbližší dny nebudu a či ještě někdy budu, netuším,“ přiznala smutně na Facebooku.

Přes svátky tak muzikálová představitelka Kleopatry či Angeliky musela s fanoušky komunikovat jen prostřednictvím této sociální sítě, kde také prosila o jakoukoliv radu. Mezitím její účet přebral neznámý člověk a změnil její jméno. Bartošová ale přesto doufala, že by se jí mohlo podařit ještě vše napravit.

„Instagramový účet se mi nepodařilo získat zpět,“ přiznala ale nakonec posmutněle. Musela si tak zařídit účet zbrusu nový. „Zdravíme hackera a přejeme mu hodně pracovních neúspěchů v novém roce. A vám všem přeji pokojné poslední dny roku 2018, a pokud se to nepovede, tak to prostě berte s rezervou,“ popřála z něj originálně k novému roku hvězda muzikálů Muž se železnou maskou či Liduschka (Baarová).

Připojila též fotku, na níž ukazuje sprosté gesto a její přítel Luboš se zase šťourá v nose. Jejich úšklebek pravděpodobně patřil i samotnému vedení Instagramu, jelikož Alžběta alias Betka připsala anglicky i ironický vzkaz: „Díky Instagramu, že ani trochu nepomohl.“

S podobným nemilým zážitkem, kdy rukou anonymních útočníků přišly o úspěšně vybudovanou základnu fanoušků, se už setkaly i jiné známé tváře. Například Zdeňka Piškulu (20) takto okradli hackeři z Izraele a o účet přišla na čas i zpěvačka Lucie Vondráčková (38). Ta ovšem svůj profil získala zpátky. Zpěvák Vojta Drahokoupil (23), Betčin kolega z Muže se železnou maskou či ze Tří mušketýrů, zase poznal, jak je to nemilé, když se za něj na internetu kdosi vydává.

VIDEO: Betčin kolega z muzikálů Marian Vojtko měl jiné starosti:  Bojím se, že přes Vánoce zase ztloustnu!

Video
délka: 02:42

Marian Vojtko: Bojím se, že přes Vánoce zase ztloustnu! Petr Macek, Lukáš Červený

 

Fotogalerie
37 fotografií