Stanislav Gross zemřel v dubnu 2015. Podlehl vzácné amyotrofické laterální skleróze, která ho v posledních měsících upoutala na lůžko poté, co mu odumřely nervové buňky a přišel o hybnost. Ještě o předešlých Vánocích si ale stihl splnit jeden sen. Přestože stále doufal v zázrak, tušil, že konec se blíží, a chtěl, aby si ho dcery pamatovaly i v souvislosti s vytouženým výletem. „Ráda vzpomínám na poslední Vánoce, kdy se Standa ještě mohl normálně pohybovat. Měl před Vánocema takové poslední přání jet s holkama do Disneylandu…“ prozradila Blesku vdova po Grossovi Šárka. 

Ta se v posledních letech snaží trávit zimní měsíce v bytě na americkém Miami, kam jezdí i s dcerami. „Moje nejkrásnější vánoční vzpomínka je na naše první Vánoce na Miami. To mohlo být někdy v roce 2008, možná devět. Všichni jsme se báli, že to beze sněhu nebude ono, u moře, v teple… Ale nakonec to bylo nejlepší! Štědrý den jsme si udělali na pláži. I s cukrovím, které jsme si přivezli s sebou. A k večeři jsme si udělali rybu se salátem, takže jsme dodrželi klasiku,“ dodala Grossová.

Letos však Grossovy ženy poslaly svým blízkým štědrovečerní zdravici z Dubaje. Už 18. ledna se ale Natálka vrací do úspěšného muzikálu Fantom Opery a jistě si nenechá ujít ani konkurz do dalšího připravovaného trháku producenta Františka Janečka – pohádkové show Čarodějka (Wicked), který proběhne na začátku února.   

Fotogalerie
33 fotografií