„Myslím, že je ten správný čas na to, abych se s vámi podělila o jeden z nejkrásnějších darů, jaké může člověk dostat. Tyto Vánoce trávíme s Páťou dva, ale už ty příští nás bude o jednoho víc,“ napsala šťastná Jasmina Alagič

A Patrik Rytmus Vrbovský je z tohoto oznámení jaksepatří na větvi a plný radosti! „Nejkrásnější dárek v mém životě. Naše první a poslední Vánoce ve dvojici. Miluju tě, mamino,“ napsal na svém instagramovém profilu.  

Známost plná vášně a lásky tak přináší své plody a je jen logické, když Patrik v listopadu požádal svou lásku o ruku. „Staneš se ženou mého života? Řekla ANO. Stalo se to v Bosně v Tuzle, okolo půlnoci na jejím oblíbeném místě. Do poslední sekundy netušila, že ten prsten jsem od čtvrtka nosil u sebe. Bylo to krásné, plné emocí a tak přirozené. Na tento moment jsem čekal celý život a povím vám, že pokleknout před ženou svého života a požádat ji o ruku, je nepopsatelně nejkrásnější pocit, jaký jsem zažil,“ vyznal se Rytmus ze své lásky k Jasmině Alagič. 

„Radujeme se z tohoto daru. Jsme vděční za všechnu radost, kterou nám dává, i když ještě jen v bříšku. Chtěli jsme se s Vámi o ten zázrak podělit,“ napsala ještě Jasmina s tím, že šťastný pár pozdravuje všechny ty, kteří právě zažívají podobný zázrak. 

Fotogalerie
19 fotografií