„Měla jsem ještě nějaké povinnosti,“ sdělila Aha! bez bližších podrobností sama zpěvačka. Jenže podle původního scénáře měla na děkovačku jít a měla si s ostatními kolegy připít. Tak co se stalo tak zásadního? Další vystoupení po vzpomínce na hitmakera Svobodu totiž měla v plánu až druhý den ve čtvrtek v Mladé Boleslavi.

"Byla nasupená už od začátku toho programu! Viděla, jak většina hvězd zpívá od Karla dvě tři písničky. Uvědomila si, že ona má jen jednu a že prostě nemůže být tou hlavní hvězdou večera, jak si asi myslela. A tak se po svém vystoupení sbalila a odjela,“ řekl nám zdroj ze zákulisí. „Chodila tady jako pávice a pak jí prostě kolegyně a kolegové svými vystoupeními a velkými ovacemi srazili hřebínek," dodal.

To, že nebyla zásadní interpretkou hitů Karla Svobody, přitom Bílá moc dobře ví. Proto je pro její kolegy i lidi z týmu celé akce zarážející, jak se v jejím závěru zachovala. „Já nemám v repertoáru moc písniček Karla Svobody, slovy jednu, ale zato tu nejlepší Jsi můj pán,“ obhajovala se ještě před koncertem. „Už ji dlouho nezpívám v muzikálu Dracula, ale zpívám ji lidem, protože oni jsou můj pán,“ dodala během odhalení hvězdy Karla Svobody dotčená pěnice.

Video
délka: 01:53.43

Lucie Bílá vzpomíná na Karla Svobodu Kateřina Štichová, Jan Jedlička

Fotogalerie
31 fotografií