Zatímco někdo v adventním období obráží vánoční trhy v Drážďanech či ve Vídni, případně se jako Andrea Pomeje (30) s Petrem Plačkem (37) pusinkují v Mohuči, krásná modelka vyrazila o něco dál. Odjela totiž na dovolenou do Londýna.

Navštívila tam například studio Warner Bros. a absolvovala prohlídku světa Harryho Pottera. „Byl to nezapomenutelný zážitek,“ rozplývala se. Doprovod jí samozřejmě dělal její partner, fotbalista Viktorie Žižkov Patrik Dressler (28). Společně si páreček užíval atmosféru vánočně osvětlené obchodní ulice Regent Street.

Dokonce se spolu i vyfotili, jenže místo klasických zamilovaných póz zvolili něco méně tradičního. Sportovec zvěčnil svou milou, jak ji drží za ruku, a tak pozornost všech upoutal především výrazný šperk, který jí zdobil prsteníček. Na sociálních sítích se tak okamžitě strhly spekulace, jestli je to levá či pravá ruka a nejedná se třeba o zásnubní prsten.

„Niki, tohle nám nedělej s prstýnkama a rukou,“ napsala jedna fanynka a Švantnerová nenechala její slova bez reakce. „Ááá, ještě si počkáte,“ naznačila, že na zásnuby zatím nedošlo a v dohledné době nejsou ani v plánu. Přitom dvojice spolu je už od loňského léta. „Nikam nespěcháme,“ odpovídala zatím vždy Nikol na dotazy kolem svatby.

Zřejmě je po rozchodu s nevěrníkem a rovněž fotbalistou Jakubem Horou (27) opatrnější. Ovšem co není, může být, vždyť konec konců záleží, zda se Patrik vysloví. Teprve pak může brunetka zvažovat svou odpověď.

VIDEO: Nedávno byla kráska pro změnu na horách: Dokonale oblečená i na svahu!

Video
délka: 02:20.59

Kráska Nikol Švantnerová ve Špindlu: Dokonale oblečená i na svahu! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
51 fotografií