Je talentovaná, umí skvěle tančit a křivky má jako antická bohyně. A ráda je ukáže – nemá se totiž zač stydět. Na jejím těle nenajdete ani gram tuku navíc, jenom samý sval. Elegantní a smyslnou fotkou, kterou včera zveřejnila na Instagramu, vyvolala vlnu nadšení u všech svých příznivců, a rozhodně se nelze divit tomu, že během pár hodin nasbírala neuvěřitelných 26 a půl tisíce lajků.

„Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi… a můžeš i lhát,“ napsala Dara ke snímku, na kterém má na sobě pouze průhledné dlouhé kalhoty, a hledí na sebe do obrovského zrcadla. Ruku má přitom umístěnou na jeho hladké ploše tak, aby zakrývalo holé ňadérko. Tohle už opravdu není ta holčička, co společně s Karlem Gottem (79) zpívala o zvoncích štěstí, tohle je pořádně žhavá baba. „Toto Rytmus nechal? Je to moula,“ shodují se její fanoušci, celí divocí z tohoto rajcovního příspěvku.

Tahle slovenská mamina zkrátka ví, jak na sebe strhnout pozornost, aniž by do každého svého postu cpala reklamu jako například současná partnerka Patrika Vrbovského (41) neboli rappera Rytmuse, který se s Darinou po sedmi letech společného života rozešel letos na jaře. Jeho snoubenka Jasmina Alagič (29) totiž využívá sociální sítě jako zdatná influencerka a prakticky každý její příspěvek je reklamní – ať už jde o propagaci přiznanou, či nepřiznanou…

Video
délka: 02:12.70
Video se připravuje ...

Dara Rolins tvrdí: Po ránu vypadám nejlíp! Chodí snad spát s make-upem? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií