„Jauvajs,“ napsala na sociální síti Marta ke snímku s injekční stříkačkou a asi vůbec netušila, jaké spekulace tím hned rozpoutá. Hned si z ní totiž někdo v komentářích začal utahovat, že si taky nedávno „dal dávku“. Samozřejmě že se ale nejednalo o žádné drogy, ostatně kdo by se veřejně chlubil tím, že bere nelegální látky.

Pár lidí pak zase pro změnu napadlo, že dcera Petra Jandy (76) možná navštívila nějakou estetickou kliniku a nechala si tam obličej vylepšit a vyhladit si vrásky. „Promiň, Marto, já myslela na první pohled, že je to botox!“ psala jedna dáma a zpěvačka neváhala a raději vše uvedla na pravou míru.

„Já v botoxu nejedu. Aspoň prozatím,“ smála se a prozradila, že se jedná o očkování. „Ježiš, jako pro koně,“ zhrozil se někdo nad tím, jak je stříkačka velká.

Kvůli jejím rozměrům tak někteří příznivci Jandové dokonce uhodli, že se asi takto chystá na nějakou exotickou dovolenou. „Vietnam,“ přiznala bez okolků. Pravděpodobně vyrazí i s manželem, gynekologem Miroslavem Vernerem (40) a jejich dcerou Maruškou (5), ale to už neodtajnila.

VIDEO: Marta Jandová: Kvůli dceři musela dát pryč psa, kterého měla 7 let!

Video
délka: 01:24

Marta Jandová: Kvůli dceři musela dát pryč psa, kterého měla 7 let! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
57 fotografií