Poslední partnerkou, kterou Vojta veřejnosti představil, byla brunetka Valerie Rónová, dcera sochaře Jaroslava Róny (61). Letos v únoru ale herec a režisér přiznal, že se rozešli. Dokonce ani teď ho ale podle všeho nová láska nehřeje. „Přítelkyni nemám. Sám si peru, sám si vařím," svěřil se v rozhovoru na Rádiu Impuls Kotek.

Ten dokonce bojkotuje i sociální sítě, jelikož si chce chránit své soukromí. Je tak klidně možné, že nějaká dáma mu přece jen učarovala, ale on její totožnost zatím raději tají. Každopádně je pro něj asi těžké se s někým dát dohromady a pak si vztah udržet, jelikož mu čas zabírá především jeho práce.

Kromě hraní se věnuje i režii, dokonce režíroval už i dabingy. Před časem také založil s dlouholetými kamarády kapelu THIS. „Je to čistě jenom pro zábavu. Máme rádi rokenrol a anglosaskou muziku. K tomu ještě zpíváme anglicky, ale ambice na plnění stadionu tam nejsou," přiznal Vojta.

Ten má zatím na poli lásky spíše smůlu. S Valerií Rónovou tvořil pár přibližně rok a bral ji všude s sebou, mimo jiné i na natáčeí filmu Marie Terezie či na filmový festival ve Varech. Jenže i tak přišel rozchod a předtím se mu prý dlouho nedařilo se někomu otevřít.

Krásek měl ale v životě víc, v letech 2006 - 2008 například randil s kolegyní z Rafťáků Terezou Voříškovou (29), než mu ji při natáčení Bobulí přebral Kryštof Hádek (36). Posléze mu učarovala o osm let starší vizážistka Adriana Trpkovič, ale rozdělil je zřejmě věkový rozdíl. V roce 2009 chodil s další herečkou Berenikou Kohoutovou (27), ale i ona ho podobně jako Voříšková opustila kvůli Hádkovi.

Pár měsíců v roce 2011 randil s temperamentní tanečnicí Jessicou Monteiro, ale jí vadilo, že Kotek až příliš holduje alkoholu. I když s pitím přestal, už se k sobě nevrátili. O dva roky později byl pak zamilovaný do reportérky VIP zpráv Markéty Křivánkové, ovšem jejich láska údajně nevydržela kvůli přílišnému zájmu veřejnosti.

Fotogalerie
56 fotografií