Takhle by to mělo ovšem fungovat, všechny rozvádějící se páry by se měly inspirovat právě u nich. I když se jejich vztah rozpadl, jako rodiče malého syna stále koexistují pospolu. Ostatně sama sympatická blondýnka to v srpnu potvrdila Blesku: „Je pravda, že jsme se rozešli a nějakou dobu už spolu jako partneři nežijeme, dál ale zůstáváme rodina, žádná dramata se nekonají. Bydlíme kousek od sebe, vidíme se téměř denně a dál fungujeme jako rodiče našeho syna.“ A tyhle fotky jsou toho jasným důkazem.

Jak se zdá, její malý syn, který se letos těší již na svoje druhé Vánoce, si své dětství užívá. V pocintaném tričku, se šťastným úsměvem a v náručí tatínka vypadá sladký Mathias spokojeně jako batolata z reklam na plenky. Nikol Štíbrová ke snímku zároveň doplnila i vtipný popisek, v němž zdůraznila, že má „naslintáno v lineckým“, a ptala se kolektivního internetového vědomí na tipy, jak se vyhnout zničení vánočních dekorací tak aktivním a zvídavým dítětem.

„Výzdobu jsem letos omezila na venkovní světýlka na terase a pár papírovejch ozdob ve výšce alespoň 150 cm nad zemí. I tak je brzo najdu někde rozžvejkaný. Jak letos se stromkem, to opravdu nevím. Bude to ležák. Což mu vlastně celkem závidím,“ prorokovala s ironickým nadhledem. Tak uvidíme, takhle svérázná maminka se jistě zase brzy pochlubí, jak se jí a jejímu synkovi daří. A je to jenom dobře, jelikož přesně za tenhle její smysl pro humor v každé situaci a střízlivý přístup k životu i k mateřství ji miluje více jak 316 tisíc jejích followerů.

Fotogalerie
37 fotografií