Tanečníka Petra Čadka můžete znát především z druhé řady taneční soutěže StarDance, kde se po boku Tatiany Vilhelmové (40) protancoval až do finále. Na Slovensku zase tvořil taneční pár s modelkou Andreou Verešovou (38). Do chomoutu ho ale nakonec dostala až půvabná herečka Jitka Čvančarová. Pracovně se věnuje především choreografii pro film a působí jako majitel tanečního studia.

Mimo práci mu na nic okolo moc času nezbývá. Téměř veškerý volný čas totiž věnuje rodině. Nejlepší relax je společný čas s rodinou někde na výletě. Tam se mi většinou podaří na práci aspoň chvilku nemyslet,“ líčí choreograf a tanečník. Je jasné, že výchova dvou dětí jednoduchá asi úplně nebude. Jak se mu tedy daří skloubit náročnou práci s rodinou? „Snažím se teď spíše ubrat, protože máme miminko a upřímně, nerad bych, aby mi dětství našich dětí uteklo mezi prsty."

Vzhledem k tomu, že oba manželé v minulosti účinkovali ve StarDance, každého asi napadne otázka, jestli si spolu jen tak pro zábavu někdy ještě zatančí. „Na tanec s manželkou se prostoru moc nenajde. Neznamená to ale, že spolu netančíme rádi. Naopak! Jen toho času moc není. Veškeré volno věnujeme našim dětem, a to je pro nás oba nejvíc,“ uvedl Čadek pro agenturu ČTK.

Ve StarDance ho tak znovu pravděpodobně v brzké době neuvidíme. Taneční soutěže a reality show obecně ale sleduje moc rád. „Baví mě zapálenost, kreativita a odhodlanost těch lidí, která mě zároveň i nabíjí.... Vydržím koukat i hodiny. Nutno říct, že hlavně v noci, jindy není moc čas."

VIDEO: Petr Čadek o rodině s Jitkou

Video
délka: 02:17.96

Petr Čadek: Byli bychom šťastní, kdybychom s Jitkou měli velkou rodinu Adam Balažovič

Fotogalerie
28 fotografií