„V plné krááááse,“ napsala Lela na svůj Instagram a přidala fotku, na které klečí na posteli a stahuje si výstřih růžového topíku co nejníže. Každému v ten moment musela spadnout brada až na podlahu, jelikož její nová ňadra jsou… no, zkrátka obrovská, tím spíše, když se vezme v potaz její útlounká postava. Konkurovat teď tahle slovenská „bimbo Barbie“, jak sama sebe označuje, může leda někdejší pornoherečce Dolly Buster (49) v dobách její největší slávy.

Na dalším snímku má na sobě Lela růžové šatičky a mezi stehny jakéhosi plyšáka, kterého tvoří drobné šedé a červené kytičky. „Přišel mi dáreček od mé lásky, za to, že jsem byla statečná. Nejkrásnější bolestné, vždycky jsem toužila dostat květinového medvídka,“ rozplývala se v popisku. Bijec Karlos Vémola si svou silikonovou bohyni zjevně umí hýčkat a splní jí všechno, co jí na očích vidí. Ačkoliv pro něj teď bude podle všeho dost těžké se jí do těch očí vůbec podívat…

Plastiková panenka Lela podstoupila v zahraničí další operaci za kulatých 100 tisíc korun přesně před týdnem. „Jedná se o speciální materiál, který mi bude do prsou dán, proto operaci absolvuji mimo Česko a Slovensko,“ vysvětlila před zákrokem pro eXtra.cz. Také vyjádřila své obavy z narkózy, kterou prý špatně snáší. A rozhodně nelhala, když se pochlubila prvními videi a snímky z nemocnice, byl na ni vskutku žalostný pohled. Ale co naplat, pro krásu se zkrátka musí trpět!

Fotogalerie
53 fotografií