„Jaká matka, takový syn," tvrdila na Instagramu půvabná brunetka a jako důkaz připojila koláž fotek. Na té horní je zachycena ona sama jako malá holčička, na spodní pak její malý syn na stejném místě na schodech.

Jenže v komentářích si lidé trefně všímali, že podoba maminky s dítětem není nijak zásadní. Nejen kvůli tomu, že už tehdy měla tmavé kadeře, zatímco její potomek má zatím vlásky naopak světlé.

Hlavně ale z toho důvodu, že zatímco Nathaniel má na tvářičce úsměv od ucha k uchu, Burešová se na archivním snímku tváří spíše jako kakabus. Skoro to vypadá, že se tehdy fotila jen z donucení, nebo se jí zkrátka něco nelíbilo. Načuřená tvářička jí ale moc neslušela a od té doby už kráska vystavující své křivky i v pánských magazínech ušla dlouhou cestu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jaká #matka takový #syn :)

Příspěvek sdílený #JSEMZPLANETYZEMĚ🌏 (@evaburesh),Lis 28, 2018 v 2:08 PST

Ovšem jednu věc skutečně společnou mají - pohled a dětské oči, které září jako hvězdičky. Pro Evu je navíc chlapeček, který přišel na svět loni v létě, tím nejdůležitějším v jejím životě. S jeho otcem se totiž už před časem rozešli a herečka tak zůstala na výchovu v podstatě sama.

Také proto se asi musí dost otáčet, a tak kromě hraní v muzikálu zvládá i natáčení primáckého seriálu Modrý kód a donedávna i show Tvoje tvář má známý hlas na konkurenční Nově.

VIDEO: Nového partnera zatím nepředvedla, ale jako jeptiška Burešová z Tváře taky nežije! Lascivní taneček v rozkroku nového muže?

Video
délka: 00:43.61

Eva Burešová z Tváře: Lascivní taneček v rozkroku nového muže? redakce Blesk, hudba: hudebnibanka.cz

 

Fotogalerie
51 fotografií