„Dagmar byla opravdu velký oříšek. Nejdřív jsem jí psal, jestli by to nechtěla zkusit, ona mi na to odpověděla, že to nepřipadá v úvahu. Záhy se mi omluvila, že byla tak úsečná, ale že s dabingem nikdy nepracovala,“ prozradil Blesku producent pohádky Martin Vandas (47). Při namlouvání postavičky Melánie Zpěvavé v pásmu animovaných filmů, které půjde do kin 6. prosince, se nejvíc bála přesnosti a náročnosti na čas.

„Měla strach, že to neumí, ale já ji přesvědčoval, že jí je ta role šitá na míru. Poslali jsme jí ukázku a ona se to nakonec rozhodla zkusit. Jenže pak zas neměla čas, takže ty termíny, co jsme jí nabízeli, jsme museli předělat,“ vyjmenoval.

A dobrý pocit z toho nakonec měla sama pěvkyně. „Byl to můj dabingový debut, a snad úspěšný. Nejdřív jsem to brala jako fór, ale producent to myslel zcela vážně. No a já pak také,“ vysvětlila Pecková.

Trocha těch nervů se evidentně pozitivně podepsala i na jejích křivkách. Když se na projekci objevila v obtažených kožených kalhotách a černém sáčku, po nadbytečných kilech z minulosti nebylo ani památky.

Fotogalerie
27 fotografií