Majitel bezpečnostní agentury se stal samozvaným ochráncem Ivety krátce po jejím rozvodu s Jiřím Pomeje. Kvůli své »Džambulce« se rozvedl a po »italském únosu« se s ní v září 2013 oženil. V dubnu 2014 zpěvačka ukončila svůj život pod koly jedoucího vlaku...

„Zdál se mi příjemný. Vypadalo to, že chce pro Ivetku jen to nejlepší. Tenkrát natáčela svůj pořad pro TV 5 a přijela i s Rychtářem a televizním štábem domů za mnou do Kopané. Chtěli u nás natáčet, abych něco řekla na kameru a jela s nimi na hřbitov, což jsem odmítla. Nechtěla jsem, aby mě někdo fotil a natáčel, nemám ráda mediální pozornost. Nakonec se štábem odjeli na hřbitov sami a ona se mi tam pomstila a řekla, že jsme si nikdy nerozuměly," svěřila se v knize paní Svatava.

O Rychtářovi si dnes nic pěkného nemyslí. "Původně měla přijet i s Arturem na oběd a nakonec přijeli bez Artura až v pět hodin, protože se cestou fotila a natáčela na statku. Oběd jedli už oschlý, protože se ze hřbitova vrátili až po dvou hodinách. Tam ji musel něčím nafetovat, protože byla divná. Nacpala si všechno maso do pusy a začala se dávit. Když přijeli k nám, byla fajn a po návratu ze hřbitova už najednou byla úplně jiný člověk. Napsala jsem mu, že ji otrávil prášky. Jeho kamarád Standa nám po pohřbu řekl, co jí všechno vozil za silné prášky, dával jí je a ony jí otravovaly život. Napsala jsem Rychtářovi SMS, že ji zabil," přiznala zpěvaččina matka.

Josef se prý bránil. "On mi napsal, že se se mnou chce setkat. Řekla jsem, že s ním nechci mluvit, protože zabil Ivetu. On se pořád jen obhajoval, že za to nemůže. Potom jsme si ještě napsali několik esemesek a svoje mu napsal i můj syn Lumír. Ještě ty esemesky mám schované v mobilu,“ dodává Svatava Bartošová.

Fotogalerie
23 fotografií