Minulý týden si Veronika odbyla slavnostní premiéru představení Čarodějky v kuchyni, v němž se objevuje na jevišti například spolu s někdejší rosničkou Michaelou Dolinovou (54). Představení nehodlá hodit za hlavu ani poté, co v únoru odletí s dcerou Kordulkou (13) do Izraele, kde má její muž Martin Stropnický (61) práci velvyslance.

„Budu létat do Čech, abych si zavařila. Budu manželovi utíkat za Dolinovou. Mám s Míšou nějakou smlouvu, kterou musím dodržet," odtajnila Žilková, kterou bude ale v některých termínech nově alternovat herečka Sandra Pogodová (43). „Bude hrát od března a Veronika bude na některá představení létat do Čech. Mně totiž herci na představení létají,“ smála se tomu i Dolinová.

Ta ovšem nebude jediným člověkem, který bude herečku táhnout zpět do vlasti. Ostatně tu má starou maminku a žijí tu i její starší děti včetně dcery Agáty Prachařové (33) a její rodiny. „Budu se vracet i kvůli případným jiným nabídkám. Vždyť je to jen tři hodiny letu, to je jako, když jedete na chalupu,“ žertuje blondýnka, která se v představení Čarodějky v kuchyni potkává i se synem Vincentem Navrátilem (21).

„S Vincentem se mi hraje dobře. Už jsem pochopila, že je někdy chytřejší než já a na jevišti mi i něco poradí. Dostali jsme se trochu jinam, už jsem ta stará matka, která ráda poslouchá dospělé děti," prozradila vtipně, že narozdíl od jiných hereckých maminek nemá problém pracovat s vlastní ratolestí.

VIDEO: Unikát z rodinného archivu: Žilková vytáhla 55 let starou fotku manžela

Video
délka: 01:05

Unikát z rodinného archivu: Žilková vytáhla 55 let starou fotku manžela Jan Jedlička

 

Fotogalerie
69 fotografií