Na sociálních sítích se sexbomba nebojí ukázat poměrně odvážné snímky, na nichž vystavuje svůdné tělo v plavkách a pyšní se nadupaným dekoltem. Tentokrát se ale ukázala tak, jak ji její fanoušci neznají – v teplákových kraťasech a sportovním tílku, jako by se právě chystala si zaběhat.

Místo toho ale protáhla tělo jinak a na krátkém videu předvedla originální tanečky, při kterých pořádně rozvlnila boky. I když řadu lidí podle pozitivních komentářů dost pobavila, doma se její kreace s nadšením zrovna nesetkaly. „Mamíí, pomoooc, ty jsi trapná!“ vyslechla si prý Alice od svých potomků Vašíka (11) a Aličky (8).

Ona sama přiznává, že není obzvlášť pohybově nadaná. „Vím, jsem trapná. Prostě nejsem multitalent. Ale mám radost ze života, a tak zpívám i tančím pořád (bohužel pro ostatní),“ vtipkovala na Instagramu herečka. Ta odtajnila, že kdysi dostala příležitost se něčemu na parketu přiučit. Jenže to odpískala! „Taky vím, že když mě v 1. ročníku StarDance oslovili a já jsem to odmítla (strašně mě to mrzelo), udělala jsem dobře.“

Přitom je jasné, že by si televizní přenosy plné elegantních rób Bendová zajisté užívala. Nemluvě o štědrých honorářích, které účinkující dostávají. Kdyby se navíc objevila v letošním ročníku, měla by šanci se opět pracovně setkat s Jiřím Dvořákem (51), s nímž si zahrála ve snímku Filipa Renče (53) Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Třeba se ale hereckým kolegou, který je navíc jedním z favoritů soutěže, nechá alespoň inspirovat a objeví se třeba v příští sezoně.

VIDEO: Alice Bendová o partnerovi: Nejradši má, když před ním chodím nahá!

Video
délka: 02:05.24
Video se připravuje ...

Alice Bendová o partnerovi: Nejradši má, když před ním chodím nahá! Blesk TV

 

Fotogalerie
64 fotografií