Už když před rokem začínala podzimní televizní sezona, v programu stanice všechny pořady s Brožovou chyběly. Jak společenský magazín Exkluziv, tak seriál Doktorka Kellerová. Začalo se spekulovat, jestli za tím není rozchod herečky se šéfem televize. Stanice tehdy tvrdila, že Exkluziv se na obrazovky vrátí. To se také stalo, ale jen na pár týdnů. Od začátku tohoto roku Brožovou nikdo v televizi fyzicky ani na obrazovkách (reprízy pořadů nepočítáme – pozn. red.) neviděl!

„Na TV Barrandov jsem ukončila moderování Exkluzivu i hraní v seriálu Doktorka Kellerová. Je potřeba posunout se dál,“ řekla až teď Brožová v rozhovoru pro portál iDnes. „Seriál už nepokračuje a Exkluziv jsem dál netočila z vlastního rozhodnutí. Už přes půl roku,“ upřesnila pak pro Blesk. Jak je to s ní a Jaromírem Soukupem, ale zcela jasné není. Ještě letos v únoru jí coby své partnerce uspořádal oslavu padesátin.

O 47 dnů později se však Kateřina až z Blesku dozvěděla, že se schází s jinou ženou – navíc s její bývalou televizní stylistkou Simonou Zemanovou! To mělo herečku totálně srazit na kolena a zřejmě i nasměrovat do další životní etapy. Na přímý dotaz, zda je její vztah s magnátem definitivně minulostí, ale Brožová do uzávěrky vydání neodpověděla.

Fotogalerie
47 fotografií