Před dvěma roky se zpěvačce sesypal život jako domeček z karet. Začalo to tím, že jí začalo krachovat manželství se spisovatelem Josefem Urbanem (53). „Do toho jsem otěhotněla, pak můj muž nešťastnou náhodou v lese kopl do sršního hnízda a sršni mě pobodali. V důsledku toho jsem přišla o dítě,“ svěřila se s tím, co se jí stalo na podzim 2016.

„Na Štědrý den mi odvezli maminku do nemocnice, čtvrtého ledna zemřela, pátého ledna jsem se rozvedla a šestého února mi zemřel tatínek. Zajímavé, že spolu dlouhá léta nežili, ale zemřeli měsíc po sobě,“ popisuje v rozhovoru pro Blesk pro ženy Radůza, která na všechno byla úplně sama a nemohla se sesypat, neměl by se totiž kdo postarat o syna Attilu (11) a dceru Asenu (9).

„Se synem jsem musela vyhledat pomoc, a dcerka to nějak ustála. Hodně jsme o všem mluvili a říkala jsem jim pravdu. V podstatě mi zachránily život, jinak bych se v tom asi pěkně dlouho plácala,“ svěřila se písničkářka s tím, že tehdy omluvila děti ve škole a na dva týdny odletěli do Thajska.

„Najednou jsme řešili kufry, jestli prší, a byli jsme v novém prostředí, takže jsme se mohli trochu nadechnout a posílit, abychom všechno po návratu zvládli a ustáli,“ svěřila se. Nyní se už cítí spokojená. „Děti jsou zdravé, zlepšily se samy ve škole, jezdíme po závodech, měli jsme krásné léto, byla jsem týden sama v Norsku trampovat. Mám se skvěle,“ uzavřela.

Celý rozhovor si přečtěte v časopise Blesk pro ženy: Vychází v pondělí!

Fotogalerie
11 fotografií