Karel ztvárnil kováře, starší Charlotte jeho vnučku Barborku a mladší Nelly jedno z děvčátek. Na tatínka proto obě dcery tentokrát nečekaly v hledišti, ale jako součást herecké delegace měly svoje povinnosti a pózovaly s ním před objektivy.

Mimo pozornost

Karel s Charlotte třeba před zraky všech křtil dětským šampaňským pohádkové album, na kterém má s dcerou i písničku. Jejich maminka tak musela jít tentokrát stranou a pořád někde opodál trpělivě čekat. Osaměla i v kinosále pražské Lucerny, kde měla Gottova rodina zarezervovaný celý ostrov sedadel a Ivana v něm dlouho seděla sama jako ten pověstný kůl v plotě...

Pyšný táta

Ale nakonec se tam všichni shledali a užili si 99 minut výpravné pohádkové podívané. „Od rána jsem měl sváteční pocit. Vůbec nejsem nervózní. Už jsem to viděl, abych se dneska nemusel stydět. Myslím, že jsem zvolil dobrý způsob – hlavně nehrát. Byla to pro mě výzva,“ řekl Blesku zpěvák a pyšný táta.

„Moje holčičky se mi líbily, protože jsou mi podobné. Je na nich strašně znát, že to dělaly s chutí a bavilo je to. Ony to mají v sobě,“ pochválil své dcery.

Víte, že...

S Charlotte si táta Karel zahrál už ve filmu Decibely lásky, s Nelly se před kamerou potkal prvně.

VIDEO: Karel Gott na premiéře pohádky, v níž hraje s dcerami: Jak byl spokojený?

Video
Video se připravuje ...

Karel Gott na premiéře pohádky, v níž hraje s dcerami: Jak byl spokojený? Kateřina Štíchová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
23 fotografií