Modelka, která už je léta doma v Itálii a Česko jen navštěvuje, na sociální síti zveřejnila snímek, na němž má na sobě bezpečnostní oranžovou vestu. „Sluší mi oranžová?" ptala se s nadhledem Alena, i když měla mnohem větší starosti.

Jak totiž posléze prozradila v komentářích, tento outfit si neoblékla jen tak pro nic za nic, ale kvůli tomu, že ji za volantem potkala nehoda. Její vůz začal najednou stávkovat, a ona tak uvízla na dálnici u Turína. A ještě ke všemu za tmy. Naštěstí díky reflexní vestě byla vidět a nikdo ji tak nesrazil.

„Co tam blbneš?" ptala se jí jedna známá v komentářích a Šeredová přiznala, s jakou závadou se potýkala: „Rozbila se převodovka." Musela tak na místě čekat, až dorazí pomoc v podobě odtahovky. Mezitím ale kolem ní prosvištěla řada dalších aut, ovšem ani jeden ze šoférů krásce v nesnázích pomocnou ruku nenabídl.

Jeden z řidičů se k tomu pak dokonce v komentářích kajícně přiznal. „Sakra, BYLA TO ONA... nezastavil jsem! No jo, věřte pak fiatům... porucha a ještě na dálnici. Jediná pozitivní věc, že zrovna nepršelo," napsal muž, který si teď asi dost vyčítá, že bývalou manželku fotbalisty Gigiho Buffona (40) ve tmě nepoznal.

Jistě by s ní rád zapředl hovor a vysvětlil jí osobně, aby si pořídila jinou značku než Fiat. Jenže vzhledem k tomu, že 1. vicemiss České republiky 1998 randí už pár let s Alessandrem Nasim, který je dědicem právě této známé automobilky, asi by si stejně říct nedala.

VIDEO:  Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích!

Video
délka: 01:40.35

Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
69 fotografií