Míšu, kterou diváci znají například z Ordinace v růžové zahradě 2 či Ulice, nyní trápí dost nepříjemné zdravotní obtíže. Už víc jak týden bojuje s ekzémem, který hyzdí její tvář. Pravidelně jí tak dost otéká obličej a zejména oblast kolem očí, takže kvůli tomu připomíná Rockyho po zápase či Quasimoda.

„Každé ráno se teď budím s tím, že už se to určitě lepší, ale nelepší. Nepřestávám doufat a dělat pro to maximum,“ posteskla si na sociální síti Tomešová. Ta se samozřejmě snaží vyhýbat už všem potenciálním alergenům a kromě toho ruší i nasmlouvané kšefty.

Právě nabitý program je podle ní částečně důvodem, proč se ekzém stále vrací a nechce zmizet. „Z čeho to mám? Já si myslím v kostce tohle. Dva porody za rok a půl mému tělu daly docela zabrat a já jsem si to vůbec neuvědomovala, šestinedělí jsem nectila, hnedka jsem jela do plných," popisuje muzikálová zpěvačka, která se vracela do divadla pouhé dva týdny po narození mladšího syna Jonáše.

„A to tělo mě potřebovalo nějak zastavit a nebyla jiná možnost, než to, že mi nadělilo ekzém v obličeji, protože kdybych ho měla na jakémkoliv jiném místě, tak by mě to nezastavilo," vysvětlila dvojnásobná maminka, která by jinak na jeviště vlezla i v případě, že by měla ekzém na zádech. Jenže na obličeji ho zkrátka neschová.

Proto se rozhodla konečně zpomalit. „Do konce října jsem zrušila všechnu práci a budu se věnovat jenom děckám, své regeneraci a svému manželovi pochopitelně," dodala na sociální síti s tím, že choť Roman Tomeš (30) je jí nyní největší oporou.

VIDEO: Michaela Tomešová: Dva týdny po porodu skáče po jevišti!

Video
délka: 01:45

Michaela Tomešová: Dva týdny po porodu skáče po jevišti! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
52 fotografií