Kniha je rodičovským manuálem pro výchovu dětí v dnešním světě, aby se z nich mohli stát spokojení a úspěšní dospělí lidé. Mühlfeitovu vedení věří i moderátorka Terezie Tománková, dříve známá jako Kašparovská, která k němu vzala svou dceru. „Kniha vychází z několika kurzů Honzy a Katky pro děti, studenty a rodiče. Osobně jsem se jednoho z kurzů s dcerou Emou zúčastnila a byl to zážitek pro nás obě. Inspiroval nás a zpřehlednil cestu. Věřím, že díky poznání talentů své dcery jí můžu pomoci dojít tam, kam chce a kam patří. A za to jim děkuji,“ říká Tománková, známá z Partie televize Prima.

Jedná se o druhou knihu, kterou Jan Mühlfeit vydává. První s názvem Pozitivní leader se stala bestsellerem u nás i v zahraničí. „Tato kniha by měla pomoci rodičům, aby objevili a rozvinuli přirozený talent svých dětí a umožnili jim tak nejenom úspěšný, ale i šťastný život. Mimo jiné vycházíme i ze zkušeností z našich kurzů, kterými prošlo už více než 2000 dětí, studentů a rodičů v ČR i v zahraničí,“ říká Jan Mühlfeit. Na jeho slova navazuje spoluautorka publikace Kateřina Novotná.

„Kniha vznikla také na základě našich osobních zkušeností – Honzy zkušenosti ze světa businessu a osobního rozvoje a mé ze světa vzdělávání a práce s dětmi. Knížka by neměla být striktním rádcem pro ideální výchovu, ale spíše průvodcem pro rodiče, kteří se chtějí dostat k dětem blíže a společně pracovat na sebepoznání, aby v životě mohli dělat to, co je opravdu naplňuje,“ uzavírá Kateřina Novotná, pro níž je Odemykání dětského potenciálu knižní prvotinou.

Fotogalerie
12 fotografií