Minulý týden se blondýnka zaradovala, že už může vysadit antibiotika a nemusí si denně zavádět kapačku. Jenže teď je všechno jinak. „Chvíli mi to trvalo, než jsem to zpracovala, a ještě ani teď mi není hej. Po krevních testech se ukázalo, že je nutný pokračovat, a tak mám před sebou dalších 8 tejdnů na ATB (opět kapačkou),“ postěžovala si na Instagramu Anna, kterou to dost sebralo.

Kromě toho ji na klinice v Německu, kde jí léčba boreliózy stojí desetitisíce, pořádně vytočili. „Nebyla jsem na důležitých krevních testech, aby se ukázalo, že mám po náloži těch léků v pořádku játra, ledviny, srdce a další... Nevím, jestli je to chyba kliniky nebo moje, ale to je teď asi dost jedno,“ zlobila se představitelka Roziny z Ulice, která nechápe, proč jí důležité testy alespoň nepřipomněli, když už platí tak obrovské částky. Přitom taková chyba by ji v důsledku mohla ohrozit i na životě!

Krevní odběry už si ale mezitím stihla doplnit a teď jako na trní čeká na výsledky, které by měla mít již v příštích dnech. Kromě toho ji opět čekají denní infuze, s čímž se Kadeřávková jen stěží vyrovnává. „Několikaměsíční léčbu ATB jsem strašně dlouho zvažovala, protože nejsem zastánce ‚chemickejch léků‘ a vždy raději sáhnu po přírodních možnostech nebo nějaký alternativě,“ přiznala.

„Ale jak čas běžel a (od problémů od září 2017 a stanovený diagnózy v lednu 2018) měsíce ubíhaly a mě ty moje nohy pořád bolely, únavy neodcházely a naděje slábla a všechny alternativy selhávaly, zdála se bejt ta klinika fakt jediným řešením. Strašně jsem se tehdy bála, fakt strašně. A furt se bojím. A furt strašně,“ popsala své rozporuplné pocity. „Už je to 9. tejden, co mi v krvi kolujou čtvery antibiotika a denně beru hrsti léků. Já. Která si dřív nechtěla brát ani blbej ibalgin na bolest hlavy a radši to šla zaspat.“

Herečka a modelka má tak nyní pocit, že se všechno v životě děje z nějakého důvodu a osud se jí tímto špatným obdobím snaží něco říct. „Dokud to nepochopím, můžu brát antibiotika roky a bejt furt stejně nemocná,“ míní s tím, že si zatím není jistá, co vlastně v životě dělá špatně. Časem na to prý ale přijde.

„A tak až mi zas zejtra budou do žíly odkapávat ty děsivý látky, co mi zevnitř rozežíraj žíly a děsně to bolí, budu přemejšlet. A třeba přijdu na něco, co ještě nevím a co bych vědět měla. A třeba taky ne. Ale ono to přijde. Vím, že jo,“ dodala Anna, která stále doufá, že se nakonec uzdraví a borelióza přestane být v jejím životě tématem číslo jedna.

VIDEO: Kadeřávková se nyní vrací do Ulice, před nedávnem se tam po letech ukázala i Tereza Brodská! Připomeňte si její návrat...

Video
délka: 00:58.03

Brodská se vrátila do Ulice: Takhle natáčela se zlomeným kotníkem! TV Nova

 

Fotogalerie
54 fotografií