Přestože Klepl chtěl hrát i tento pátek a o víkendu, divadlo ho zastavilo. „Bob Klepl byl opravdu přesvědčený, že představení odehraje. Nicméně po dohodě s ním se divadlo Studio DVA rozhodlo, že přednější je jeho zdraví a nejbližší představení byla přesunuta,“ oznámil Blesku Tomáš Přenosil z divadla. „Bob Klepl pokračuje v rekonvalescenci po červencové autonehodě. Z dlouhodobého hlediska se totiž ukázalo, že jeho návrat do divadla byl předčasný. Všechny diváky postupně informujeme o náhradním termínu prostřednictvím sms či emailu Omlouváme se všem divákům za případně komplikace, které tato situace může způsobit,“ dodal.

Divadlo tak přesunulo Líbánky na Jadranu (pátek 5. října od 19 hod., pondělí 8. října od 19 hod.) a představení Vysavač (sobota 6. října ve 14 hod). Náhradní termín pro Líbánky na Jadranu je ve středu 27. února od 19 hod., resp. pro druhý termín v sobotu 2. února od 14 hod. a pro Vysavač v sobotu 16. března od 15 hod.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a je možné s nimi přijít do divadla, není nutné je vyměňovat. V případě, že se náhradní termín nehodí, vstupenky je možné vyměnit nebo vrátit pouze v místě zakoupení, a to nejpozději do 30. 11. 2018. 

Fotogalerie
18 fotografií