Jakub se krátce po silvestrovské půlnoci 1. ledna vracel do Prahy a moc se těšil za svými nejbližšími. Bohužel měl na 192. kilometru dálnice D1 nehodu. Poté, co narazil do středových svodidel, vystoupil z auta, svodidla překročil a v protisměru ho srazila dodávka. Vyvstalo spoustu otazníků, proč vstoupil do vozovky plné jedoucích aut.

Nejpravděpodobněji to byl šok, což naznačil i herec Jan Čenský v rozhovoru pro týdeník Instinkt, když připomněl autonehodu, když byl malý.

Vypadli jsme s bratrem z auta a já začal okamžitě utíkat. Stalo se to u Štěchovic. Pelášil jsem po poli k Berounce jako zajíc. Naprosto chápu, proč Jakub Zedníček, synovec od Čmani, přelézal po bouračce na dálnici D1 svodidla tak fatálně, že ho srazilo projíždějící auto: byl v šoku a chtěl utéct z místa neštěstí, což ho stálo život. Byl hrozně hodný kluk a nesmírně talentovaný mim,“ řekl moderátor.

Jakub byl členem brněnského městského divadla a diváci si ho vybaví také ze zábavného pořadu TV Barrandov Kurňa, co to je?, který uváděl po boku svého strýce Pavla Zedníčka. Kuba žil s kolegyní herečkou Lenkou Janíkovou a vychovávali roční dceru Mayu.

VIDEO: Pavel Zedníček: První rozhovor po smrti synovce Jakuba  (†27)!

Video
délka: 02:15
1080p 720p 360p

Pavel Zedníček: První rozhovor po smrti synovce Jakuba (†27)! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
37 fotografií

 

 

Jakub se vracel do Prahy a moc se těšil za svými nejbližšími. Jenže se svým vozem se z dosud neznámé příčiny ocitl ve středových svodidlech

Zdroj: https://www.extra.cz/tragicka-smrt-jakuba-zednicka-27-se-nemusela-stat-za-kym-tolik-spechal