V Kanadě při rozvodu totiž smlouva uzavřená v Česku nebude hrát roli. Vondráčkové to prý poradil právník. „Bylo mi od právníků řečeno, že rozvod má probíhat v místě trvalého bydliště a narození dětí. A taky, že quebecké právo je velmi spravedlivé a nikdo si nemůže diktovat to či ono,“ říká v pátečním Blesk tv MAGAZÍNU s tím, že jí jde pouze o blaho jejích dětí a „vyšší princip“.

Proč se nechce řídit tím, na čem se s Plekancem před osmi lety, kdy se brali, domluvili, v rozhovoru zdůvodňuje neférovostí toho, k čemu se tenkrát nechala přesvědčit, a vlastní neprozřetelností. „Podepsala jsem ji, byla jsem zamilovaná a zamilovanost vidí růžově a v její budoucnosti se přece nic jako rozvod nemůže stát. Ale je fakt, že mě už tehdy známí upozorňovali, že je to přinejmenším velmi zvláštní. Pracuju celý svůj život a vždycky jsem se o sebe dokázala postarat sama. Podepisovat papír, ve kterém vám někdo, koho milujete, říká, že jste nic, je divný,“ trvá Lucie na tom, že přinejmenším morálně je v právu a do sňatku vstupovala s nejčistším možným svědomím. Tak křišťálovým, že už křišťálovější být nemůže...

VIDEO: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

V ostře sledovaném rozvodu se má hrát o vypořádání v řádu stamilionů korun, protože Plekanec jen během manželství vydělal zhruba 380 000 0000 Kč.

VIDEO: Bez urážky Zuzany Bubílkové: Rozvodová špína Vondráčkové a těhotná Jermanová

Video
délka: 06:49

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Rozvodová špína Vondráčkové a těhotná Jermanová Zuzana Bubílková, Jan Jedlička

Fotogalerie
79 fotografií