Rapper na svém Instagramu opět zveřejnil jedno z velké řady krátkých videí, ve kterých se chlubí tím, jak je po boku mladší partnerky šťastný a spokojený. Tentokrát ovšem dost přestřelil a možná by si měl příště rozmyslet, jestli něco takového vůbec veřejně vystavovat!

Na záběrech totiž zachytil společnou jízdu v autě s Jasminou. Natáčení videa za jízdy je samo o sobě dost velkým riskem, jelikož se aktéři pak soustředí na mobil, nikoliv na cestu. Alespoň že autorem videa byl spolujezdec Rytmus a za volantem usedla sexy moderátorka SuperStar. Jenže právě její kreace během jízdy jsou na záběrech to hlavní.

Nejenže totiž poslouchá hudbu a vrtí se do rytmu, jako by měla každou chvíli vstát a začít tancovat, ale během jejího svůdného kroucení je navíc zřetelně vidět, že na sobě nemá bezpečnostní pás! Vykašlala se na to, protože by jí pásy překážely, nebo jen zapomněla? Každopádně se vystavila velkému nebezpečí.

O to ironičtěji vyznívá popisek, který expartner Dary Rolins (45) k videu připojil: „Takhle si my žijeme.“ Stačilo by ale velmi málo a s takovou mírou neopatrnosti by známá dvojice mohla mít autonehodu, která by mohla skončit i tragicky. Vždyť podobné tragédie už se v minulosti udály, loni v létě například Česko šokoval případ dvou dívek z Teplicka, které se během jízdy natáčely a jejich živé vysílání pak zachytilo i nehodu, při níž jedna z dívek zemřela.

VIDEO: Rytmus se chystá na boxerský duel: Nikdy nejdu se stádem

Video
Video se připravuje ...

Rytmus se chystá na boxerský duel: Nikdy nejdu se stádem. iSport TV

 

Fotogalerie
81 fotografií