„Je samozřejmě nesmysl, že by Tomáš žárlil naLucčinu kariéru v Kanadě. A že by nechtěl, aby točila filmy. Vždyť kdyby to tak bylo, přece by do toho bijáku neinvestoval přes tři miliony korun. On její hereckou kariéru za oceánem sponzoroval,“ chytá se za hlavu Plekancův známý s tím, že peníze půjčoval Martině Adamcové, která za filmové studio jednala. „Nehledě na to, jak velké sumy peněz zaplatil za paní na hlídání, aby Lucka mohla běhat po natáčeních, když on hrál hokej.“

S ironickým úsměvem prý hokejista přijal nařčení, že Lucii ani nekoupil v Kanadě auto. „Když byly v Kanadě čtyřicetistupňové mrazy, musela ty malé děti vláčet pěšky,“ nechal se slyšet její vzdálený příbuzný František Vondráček. „Tomáš ji milionkrát nabádal, aby si udělala kanadské papíry a začala řídit. Jenže ona raději furt jezdila taxíkem,“ přidává Plekancův pohled jeho kamarád.

„Lucie žila ve spořádaném manželství sedm let, a otec vystěhoval děti a ji samotnou za jejich nepřítomnosti z domu v Montrealu,“ nařkla Plekance advokátka Vondráčkové JUDr. Maria Battaglia. „Vždyť na tom byli s Luckou jasně dopředu domluveni, že Tomáš najde pro ni a děti nový dům a přestěhuje je, aby měli vše připravené, až do Kanady přiletí,“ říká Plekancův důvěrník. „Vtipné bylo, že Tomáš vybral dům, zeptal se Lucky, jestli jí vyhovuje, ona se na informace o něm ani nepodívala a poslala mu zpět vlastní výběr, který byl ale úplně stejný. Později Tomáš zjistil, že ten samý dům pro Vondráčkovou už o měsíc dřív vybrala paní Adamcová,“ líčí kamarád s tím, že barák je pronajatý na celý jeden rok, nikoliv jen do listopadu.

Neuvěřitelná je pak historka, kdy Plekanec řešil, že mu někdo vybral z konta 4000 dolarů. „Lucie se dušovala, že ona to nebyla. Když byl Plekanec vše zjišťovat v bance, omluvili se mu a peníze vrátili. Na záběrech z průmyslové kamery, které mu ukázali, pak ale zjistil, že z bankomatu vybírala Vondráčková,“ popisuje Plekancův kamarád.

Video: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42
1080p 720p 360p

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
33 fotografií