Odložila natáčení filmu Hotel Limbo. „Hlavní role si vyžaduje naprosté soustředění,“ míní Lucie. „A duševní pohodu,“ dodává producent. Právě Stanislav Dvořák, který film produkuje, odcestoval za herečkou do Kanady, aby tam připravil budoucí koprodukci.

„Lucie nás poprosila o odsunutí natáčení hlavně kvůli začátku školního roku a stoprocentní péči o syny,“ vysvětlila režisérka chystaného filmu Martina Adamcová (52), známá jako četařka Babinčáková z filmu Tankový prapor. Starší Matyáš (6) jde do první třídy, mladší Adam (3) postoupil do další třídy ve školce. „I když to mění natáčecí plán, musíme respektovat soukromí herečky,“ ujistila Adamcová.

Hokejista NHL odletěl za oceán začátkem srpna, aby tam zařídil oddělené bydlení, na kterém se s Luckou společně domluvili. A právě v Kanadě, kde zpěvačka podala žádost o rozvod, je její šance na majetkové vyrovnání podstatně vyšší, vždyť se hraje o 380 milionů čistého, které Pleky vydělal.

Zpěvačka stejně tak zatím odkládá vydání nového alba Růže, které dotočila s tátou Jiřím Vondráčkem (67), a taky jeho křest původně plánovaný na říjen. „Desku Růže uvedeme v nejbližší možné době a zpěvačce přejeme pevné nervy v nelehké životní situaci,“ sdělil Tomáš Ságl ze Ságl Production. „Růže má teď málo slunce,“ posteskla si sama zpěvačka.

V novém filmu Hotel Limbo se má Lucie představit jako ochránkyně psů, kteří mají být utraceni. „Dostala jsem hlavní roli, hezky napsanou a šťavnatou postavu a těším se na to,“ řekla zpěvačka a herečka loni v srpnu.

Video: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42
1080p 720p 360p

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
38 fotografií