I když Nela Slováková chtěla rozchod s Martinem přejít v klidu bez žádných dramat, tak ne. Jakmile prasklo, že kráska randí se slovenským hokejistou Lukášem, dostala co proto.


Jediné, o co Martinovi šlo, odevzdej auto a Vespu (sprosté a nechutné zlé tituly u oznámení, že mu mám vrátit dárky, které mi dal, opět vynechám)! Snažila jsem se přes několik zpráv slušně komunikovat, nabízela jsem Martinovi okamžitý odkup auta, avšak ne. Tady šlo jen o to nechat mě frajersky vystoupit z auta a myslet si, jak vyhrál. Ale kdepak, vyhrála jsem já, protože jen chudák chce vrátit něco, co už jednou dal. Díky bohu se o sebe naštěstí umím postarat a ten problém, který mi teď na chvilku udělal, po svém a s grácií brzy vyřeším,“ svěřila se úspěšná podnikatelka, jejímž oborem jsou neonové plavky.

Tak to je slušná ztráta důstojnosti! A nebylo to jediné, co Nela musela s Martinem skousnout. Ve svém volnu se rád stýkal s jinými děvčaty, v opilosti ji častoval vulgárními slovy a často za sebe nechával platit. Před rokem totiž přišel o značnou část peněz, což ho přiblížilo dnu.

VIDEO: Nela Slováková opouští svůj byt, na který jí vydělala reality show Hotel Paradise!

Video
délka: 02:10
1080p 720p 360p

Nela Slováková opouští svůj byt, na který jí vydělala reality show Hotel Paradise! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
30 fotografií