Ornella Koktová k názoru dospěla na koncertu kapely Citron, na který se svým manželem Josefem Koktou (61) dostali lístky. Oba si to nesmírně užili a zdá se, že Ornella si našla nový pěvecký idol.

„Opravdu neskutečně úžasná hudba a ten hlas, co má Láďa. Takový čistý výšiny by nedal ani Gott před 30 lety,“ napsala Ornella, která se nebojí rýpnout si ani do několikanásobného zlatého slavíka.

Na koncertě Ládi Křížka a jeho kapely si dokonce s Koktou i zaploužili. „Nejsilnější moment byl, když byl jeden ploužák věnovaný Pepovi. Za to, jaký je kámoš a jak Láďovi v minulosti pomohl s vydáváním hudby,“ zavzpomínala Koktová na dobu skupiny Damiens, kterou poslouchala jako dítě. Jedním si teď Ornella může být jistá. Volné lístky na koncert Karla Gotta od samotného mistra určitě nedostane…

VIDEO: Ornella prozradí rodině: Bude nás o jednoho víc!

Video
délka: 01:16.64

Co uvidíte ve Štikách? Ornella prozradí rodině: Bude nás o jednoho víc! FTV Prima

Fotogalerie
37 fotografií

Štikovi a Koktovi

Ornella Koktová Seriál Štiky Monika Štiková

Jde vlastně o jednu rodinu. Matka a dcery Štikovy se proslavily ve chvíli, kdy starší Ornella odloudila manžela moderátorky Gábiny Partyšové podnikatele Josefa Koktu. Ten si mladou modelku následně vzal, když se jim v roce 2013 narodil syn.

Dnes osudy obou větví rodiny sleduje reality show TV Prima Štiky. Ten od začátku diváky šokoval, ať šlo o orální sex se striptérkou, nebo rvačku mezi členy rodiny.

Sváry účastníků reality show se přitom přelily až do studia Blesku.

Více o osudech obou rodin najdete ZDE