Kdo by myslel, že zpěvačka pokorně před ranou osudu skloní hlavu a bude čekat, až jí zlomeniny srostou, ten by se přepočítal. Už 11. srpna hodlá vystoupit na 24. jazzovém festivalu.

„Mikrofon držím v pravé ruce, v tom problém není. A vždycky jsem říkala, že budu zpívat, dokud mě budou moct donést na jeviště. Tak teď na to došlo. Už mi přátelé slíbili, že mě na jeviště dostanou,“ šokovala Pilarová, když mluvila s Bleskem z Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.

A tím to nekončí. Na 17. srpna má domluvenou společnou výstavu fotografií s Robertem Vano (70). A to si také ujít nenechá, i když tam nejspíš pojede na vozíčku.

Její pád v noci ze čtvrtka na pátek v bytě v pražském Břevnově polekal spoustu jejích přátel. Desítky lidí včetně kolegů vyjádřily svou podporu. Za Karla Gotta (79) se ozvala jeho tchyně Blanka Krejčí (67). „Zavolala mi paní Krejčí, že je Karel z toho, co mě potkalo, úplně paf. A volal mi Vašek Neckář a Matěj Ruppert, Láďa Županič, prostě tolik účasti jsem vůbec nečekala,“ dodala dojatě zpěvačka.

Video: Eva Pilarová: Točí o mě dokument v New Yorku! A facka od Přeučila!

Video
délka: 03:24
1080p 720p 360p

Eva Pilarová: Točí o mě dokument v New Yorku! A facka od Přeučila! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
26 fotografií