Přesně na Velikonoční pondělí zemřela fenka plemene cane corso Elynka, kterou už podruhé zasáhla zhoubná nemoc. Jen pár minut poté zkolabovala i její desetiletá bordeauxská doga Toníček.

Když zemřel první pejsek, tak mě to napadlo, jestli si nevzal kousek nemoci ze mne. Hned jsem tu myšlenku zahnala, když ale za pár hodin poté zkolaboval i druhý pejsek, tak už tomu nešlo nevěřit,“ je přesvědčená Anna K., které loni v květnu oznámili, že má po osmi letech opět rakovinu prsu. Musela nastoupit léčbu pomocí chemoterapie.

I když na své psí miláčky neustále vzpomíná a byli jí při návratu rakoviny oporou, našla si za ně náhradu. Nyní jí dělá radost čtyřměsíční štěně plemene cane corso, které dostalo jméno Gaston of Bajer na počest lachtana, kterého v roce 2002 odnesla z pražské zoo povodeň.

Kamarádi byli zrovna ve Španělsku a poslali mi fotku nádherného štěňátka s tím, že se musím okamžitě rozhodnout. Tak jsem neváhala a je to nový člen rodiny. Dokonce jsem kvůli němu zrušila dovolenou v Itálii a zůstala s ním v Praze,“ dodala Anna K. Ta má v plánu ho také vozit na festival Létofest, který bude po celé republice ve velkých městech.

VIDEO: Zpěvačka Anna K. po roce boje s druhým útokem rakoviny: Řekla, jak na tom je!

Video
délka: 00:24
1080p 720p 360p

Zpěvačka Anna K. po roce boje s druhým útokem rakoviny: Řekla, jak na tom je! Blesk TV

Fotogalerie
32 fotografií