Hvězda filmu S tebou mě baví svět či kutilského pořadu na Primě Receptář Prima nápadů Václav Postránecký je o svém soukromí na slovo skoupý, ale tentokrát se rozhodl promluvit o svém zdraví. Právě totiž prožívá jednu z nejtěžších chvílí svého života.

"Vážení a milí, v životě každého z nás nastávají různé momenty a různá období. V tom svém právě prožívám zásadní etapu, kdy se snažím vrátit své tělo za pomoci týmu lékařů do obvyklé kondice. Je však jen na mně, abych se k celé věci postavil statečně a čelil tomu beze strachu, jak nejlépe dokážu.

Současnou situaci beru jako novou výzvu a příležitost. Nechci se skrývat ani stranit veřejného zájmu, ale věřím, že pochopíte, že nové síly chci nabírat zejména v soukromí a se svými nejbližšími. V některých situacích jsou další slova zbytečná a rozebírání detailů nežádoucí, " svěřil se herec v prohlášení, které má Blesk exkluzivně k dispozici.

Herec před měsícem podstoupil operaci břicha, kdy musel na nějaký čas opustit prkna Národního divadla. Na tu dobu ho musel v divadelní hře Audience u královny zastoupit Alois Švehlík, ve Třech sestrách František Němec a v Mlynářově opičce pak Jiří Štěpnička. Jen co se ale dostal z nemocnice domů, do Národního se rychle vrátil. Je vidět, že Postránecký svůj boj nevzdává, a že nehodlá vypadnout z běžného koloběhu svého života.

Fotogalerie
11 fotografií