Vágner na sociální síti zveřejnil fotku, na které je s tmavovlasou kráskou. Ovšem nikoliv s tou, s níž už skoro tři roky chodí. „Rybaření s Claudií Dargou na rybníku Pohan. Claudia měla sen... Chytit větší rybu, než je ona sama... Mise je splněna," připsal známý rybář ke společnému snímku, na němž Claudia (29) drží v náručí velkého sumce.

Ona sama se na Instagramu pochlubila dalším úlovkem, který se jí po boku Vágnera podařil. Zatímco první fotka byla ale pořízena ve dne, na druhé je velká tma. Dvojice tak spolu očividně strávila minimálně několik hodin.

„Vůbec nejdelší ryba, kterou jsem kdy chytila," radovala se německá kaprařka, která patří k nejkrásnějším rybářkám Evropy. Vášeň pro chytání v ní přitom kdysi vzbudil její tehdejší přítel.

Zatímco s rodačkou z Hamburku si tak syn hitmakera Karla Vágnera (76) užíval chvíle u vody, vlastní přítelkyni v tomhle směru zanedbává. „Je pravda, že často se nevídáme, protože je hodně pracovně vytížený, cestuje po celé Evropě," posteskla si nedávno pro Super.cz modelka Bučková, která nechtěla jen doma sedět a čekat, a tak se po hlavě vrhla do práce.

VIDEO: Bučková by se přitom chtěla také vdávat. Jak by měla vypadat její vysněná svatba?

Video
délka: 02:02.64

Bučková už má plán svatby s Vágnerem: Jak bude vypadat a kde bude? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
69 fotografií