Nedávno to Zorka od fanoušků na sociální síti schytala za fotku, na které si hladila slona. Hned ji osočili, že je jí jedno, jak jsou slonové v zajetí týráni. Ani podruhé se ale moderátorce Snídaně s Novou láska ke zvířatům moc nevyplatila.

„Barneymu už jsou dva roky. Láska psí," napsala na Instagram a zveřejnila fotku, na které se s manželem Mírou Hejdou (34) něžně mazlí s pejskem u nás poměrně vzácné rady pomeranian. Blondýnka si dokonce s chlupáčem dává i pusinku.

„Jeee, fuj," zareagoval na snímek kdosi v komentářích. Další se vyjádřili podobně, pusinka už jim přišla za hranicí vkusu. „Ta moje žere slepičince," prozradil pak kdosi. „Já to bez pusinek neumím...od štěněte se s ním pusinkuju a nejde to jinak," mávla nad tím ale rukou Hejdová.

Ta se nedávno svěřila také s tím, jak probíhal její první polibek v životě. „První pusa byla v mateřské škole s mým kamarádem Ondrou, když jsme si šli pro hračky za závěsy a tam proběhla. Bylo to moc hezký,“ prozradila pro iDnes.cz moderátorka Frekvence 1.

VIDEO: Zorka Hejdová nám prozradila, kdy je umaštěná, flekatá a lidé ji nepoznávají!

Video
délka: 02:49
720p 480p 360p 240p

Zorka Hejdová nám prozradila, kdy je umaštěná, flekatá a lidé ji nepoznávají Ladislav Novák/BPŽ

 

Fotogalerie
44 fotografií